Díl 2. Ursaring útočí

14. srpna 2016 v 18:12 | Fialka Bellossom |  příběh dvojčat Pearsových

Díl 2. Ursaring útočí


V minulém díle se Cassandra a Radim Pearovi vydali na svoji cestu a po hodinách bloudění došli k cíli - pokemonskému středisku.

Ráno když se probudili, tak šli i se svými pokemony na snídani. Pak Cassandra navrhla: "Co takhle jít do lesa? Můžem s chytit nějaké pokemony." Radim souhlasil. Vypravili se tedy do lesa, který byl u okraje města. Procházeli okol, ale žádný pokemon tam nebyl. Už to chtěli vzdát, když najednou něco zašustilo v křoví. Oba sourozenci nastražili uši. Z jednoho keře vylezl malý teddyursa.

Cassandra nahlas řekla: "Ten je zlatý, toho musím mít!" Tím samozřejmě malého tedyuru vylekala a ten se dal na útěk. Sandra vyrazila za ním. Radim na ní zavolal: "Cass ne!!! Je to mládě!" Ale Cassandra ho neslyšela tak se rozběhl za ní. "Chikorito pojď na to!" zavolala a hodila pokebal."Chiko, chikori" řekla chikorita. Sandra na ni zamířla pokedex a ten řekl: tato chikorita ovládá listovou břitvu." "Výborně....chikorito použij listovou břitvu!!" "Sandro ne!!" Ozval se za ní Radimův hlas. Ale bylo pozdě. Listová břitva, ale malého nezasáhla. Z křoví vyskočit ursaring a přesekl ji svýma drápama. Sandra zalapala po dechu. Ursaring vztekle zařval a ohnal se po chikoritě drápama. Tu to zasáhlo a narazila do stromu. Už nemohla. "Chikorito!!! Ne!!:zvolala Cassandra a honem vrátila svého pokemona do pokebalu. Radim se mezitím snažil omluvit ursaringovi, ale marně. Popadl tedy sestru za ruku a začali utíkat. Mezi tím Radim říkal: " Čemu jsi nerozuměla na větě, že je to mládě?" "Promiň, nevnímala jsem, prostě jsem chtěla mít tu roztomilou kuličku. Kdo nás to vůbec honí?" "Ursaring" řekl zadýchaně Radim. Ursaring jim byl v patách. Běželi za světlem mezi stromy a pak v duchu zakleli.

Kousek od města byly horské štíty, ke kterým teď doběhli. Byli v pasti. "Totodile pojď ven!" Povolal Radim svého pokemona. Namířil na něj pokedex a ten mu řekl, že totodile ovládá nárazový útok. Mezitím Sandra zamířila pokedex na ursaringa. Pokedex řekl: "ursaring, medvědí pokemon. Vyšší vývojové stadium tedyursy. Rozčílený ursaring může být velice nebezpečný." "Chikorito pojď ven" zvolala Cass. "Použí listovou břitvu!" Chikorita poslechla, al ursaring se listové břitvě vyhnul. Pak použil nárazový útok. Chikorita narazila do skály a začala se zvedat, ale ursaring se začal nepřahovat k dalšímu úderu. "Chikorito!!" Zvolala vyděšeně Cassandra. "To ne!! Totodile rychle nárazový útok!"Zavelel Radim. Jenže ursaring uskočil a totodile narazil do skály a spadl na chikoritu. "Totodile ne!!" Zvolal Radim a rozběhl se ke svému pokemonovi. Cassandra ho následovala. Vzali své pokemony do náruče. Usaring se však chystal k dalšímu útoku. "Proboha, to je hyperpaprsek" řekl Radim. "Eevee honem ochraný útok" ozvalo se a před ně skočila eevee. Vytvořila něco jako štít. Neochránil sice sloprocentně, ale odizoloval skoro celou sílu útoku. "Výborně a teď stínovou kouli" eevee poslechla, ale ursaring se vyhnul. "Fajn, eevee teď vývojový útok ve flareona a plamenomet" Plamenomet zasáhl svůj cíl a ursaring padl. "Výborně, jsi šikulka Bene." Eevee se z flereona proměnila do své podoby.

Do zorného pole jim vešla nádherná dívka. "Jste v pořádku?" Zeptala se jich a začala ursaringovi ošetřovat rány. Sandra a Radim mezitím vrátili své pokemony. Po ursaringově vyléčení se ta dívka postavila a eevee ji skočila na rameno. Pokynula těm dvěma, ať jdou za ní a protože ti dva neměli nejmenší důvod neposlechnout, tak se vydali za neznámou. "Nebojte se, ursaring bude v pořádku, za chvíli se probere" řekla jim s úsměvem. "Proč sis ho nechytila?" Zeptala se jí Cassandra. "Protože do Johta jsem přijela před pár dny. Rovnou jsem jela sem, nevím proč, prostě se mi líbilo jméno města. Hned jak jsem přijela, uviděla jsem tohoto ursaringa i s mládětem. Nechytila jsem ho, protože má mládě" odpověděla neznámá. "Máte štěstí, že jsem byla nedaleko a slyšela výkřik. Ach, promiňte..." zarazila se jako by jí právě něco došlo..." ani jsem se nepředstavila. Mé jméno je Camile Von Amor. Pocházím z oblasti Kanto. Tohle je má eevee Ben." Radim a Sandra povolali své pokemony a radim se ujal slova: " mé jméno je Radim, tohle je můj totodile a ta dívka je moje sestra, jmenuje se Cassandra, ale říkáme jí buď Css a nebo Sandra. Tohle je její chikorita." "Těší mě, že Vás poznávám" řekla Camile. Sandra se zeptala:" Ty jsi taky začínající trenér? Jinak máš velmi silnou eevee."

"Ne, začátečník opravdu nejsem" zasmála se Camile "na cestě jsem už 5 let, ale zůstávala jsem v Kantu, ať co nejvíc porozumím pokemonům. teď už byl čas jít dále, tak jsem v tady." Došli do pokemonského střediska, kde Camile nechala Bena sestře Joy. Zaraženě se ohlédla po Radimovy a Cass. Radim si jako první uvědomil, co jí zaráží. Honem podal Joy pokebal s totodilem s žádostí, zda by se na něj mohla podívat. Sandra ho s tou samou žádostí následovala. Po chvíli jim Joy vrátila pokemony s tím, že jsou v pořádku.
Radim se Sandrou se rozhodli, že další den vyrazí. Znamenalo to však, že se budou mset rozloučit s Camile, která chtla ješt nějakou dobu zůstat a pozorovat pokemony. Ještě však měli více než půl dne před sebou, tak ho strávili s Camile, která jim ukázala všechny pokemony, co měla u sebe. Vyprávěla jim také různé zážitky ze svých cest.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Kam Radim a Sandra dojdou příště? Chytí si nějakého pokemona nebo ještě ne? o se dozvíte v další díle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama