Srpen 2016

Díl 3. můj kamarád Hondour

29. srpna 2016 v 11:03 | Fialka Bellossom |  příběh dvojčat Pearsových

Díl 3. můj kamarád Hondour


V milulém díle se Radim a Cassandra dostali do nebezpečí, ale díky nové kamarádce Camille vše dobře dopadlo.

Ráno nadešel čas loučení. Všichni věděli, že ten čas nadejde. Camille totiž ještě zůstávala v pokémonském středisku, zatímco Radim s Sandrou šli dál. Camille je navedla na jednu z lesních cest, která vede k dalšímu městu. Naši sourozenci se rozloučili a vydali se na cestu. Radim jen doufal, že nenarazí na další pokémoní mládě. Byli v lese, Cassandra pořád koukala po pokemonech, ale Radim už to vzdal. Jeho sestra pořád brebentila. O módě, o svém snu, o všem možném. Nenamáhala se ani ztišit hlas, mluvila spíš ještě hlasiěji než obvykle. Jednou za čas se podivila, proč tady nejsou pokemoni, ale nenechala Radima, aby to vysvětlil. Najednou uslyšeli zavytí.

Něco k pokemon povídkám

29. srpna 2016 v 9:19 | Fialka Bellossom |  pokemon povídky (vymyšlené postavy) !PODRUBRIKY
Ahoj,
jen bych Vás chtěla seznámit se systémem pokemon povídek. Dělení podle oblastí je asi na nic. Teda vzhledem k tomu, že postavy se budou stěhovat do jiných oblastí. Názvy příběhů budu ještě vymýšlet. Nechám i staré podrubriky (oblast ...) a uvidím, třeba mě napadne nějaký příběh, který se bude hodit do této rubriky.
Vaše Fialka Bellossom

Hurá

15. srpna 2016 v 19:06 | Fialka Bellossom |  informace o blogu (co kde je, info, přihlášky atd)
Datum založení blogu: 12.3. 2016
Datum rozjezdu blogu: asi 14.8. 2016

Přesně tak dámy a pánové! Začíná jízda a doufám, že neskončí. Fialka Bellossom je totiž tady s novou blogařskou energií. Doufám, že tenokrát mi vydrží Usmívající se ale snad jo. Už se těším na spolupráci s Vámi. Doufám, že se Vám bude na mém blogu líbit. Také doufám, že tu každý najdete něco svého. Tak jo. Vzhůru do blogování.

Jinak stále hledám členy do pokemon povídky. Přihlásit se můžete zde. Prosím hlaste se. Až přibyde další generace pokemonů, tak přihlášku zaktualizuju.
Vaše Fialka Bellossom

Zdravím Vás

14. srpna 2016 v 21:16 | Fialka Bellossom
Ahoj lidi,
mohli jste si všimnout, že dnes přibyla další povídka. Chtěla bych je už začít rozjíždět všechny, tak snad to půjde. Zároveň bych Vás chtěla požádat, zda by jste se nemohli přihlásit do pokemon příběhu, kde vy budete postavami. Přihlášku můžete najít zde.

Co jinak, užíváte si prázdniny? Je zvláštví pocit, že člověk ani nemrkne okem a už je půlka srpna. Na to si jeden asi nezvakne. Nezvykne si na plynutí času. Taky to znáte ne. Když se bavíte a jste šťastni, čas letí jako splašený, ale když se na něco těšíte tak se vleče. No prostě prázdniny utíkají.
Předem díky
Vaše
Fialka Bellossom

Díl 2. Ursaring útočí

14. srpna 2016 v 18:12 | Fialka Bellossom |  příběh dvojčat Pearsových

Díl 2. Ursaring útočí


V minulém díle se Cassandra a Radim Pearovi vydali na svoji cestu a po hodinách bloudění došli k cíli - pokemonskému středisku.

Ráno když se probudili, tak šli i se svými pokemony na snídani. Pak Cassandra navrhla: "Co takhle jít do lesa? Můžem s chytit nějaké pokemony." Radim souhlasil. Vypravili se tedy do lesa, který byl u okraje města. Procházeli okol, ale žádný pokemon tam nebyl. Už to chtěli vzdát, když najednou něco zašustilo v křoví. Oba sourozenci nastražili uši. Z jednoho keře vylezl malý teddyursa.

Jen tak plácám

14. srpna 2016 v 15:09 | Fialka Bellossom |  informace o blogu (co kde je, info, přihlášky atd)
Ahoj lidi,
vím, že už dlouho nepřibyl žádný článek. Zatím, když odněkud přijdu, nechce se mi jít na blog a přidávat. Zatím nejsem moc zvyklá mít blog, ne nějaký, který bych brala vážně. Předtím jsem sice už nějaké blogy měla, ale ty jsem měla jen tak. Teď už jsou dávno v blogovém nebi. Každý ten blog mě něco naučil. Jenže nikdy mě nenaučil blogu se pravidelně věnovat. Tento blog beru sice vážně, ale do blogování se nechci nějak nutit. Proto si nedělejte starosti, když dlouho žádný článek nepřibude. Na blog jsem nezapomněla. Jen se mi nechce blogovat. Kvůli Vám se pokusím to změnit a chodit tu pravidelně - a přitom se k tomu nenutit. Jen ještě vymyslet jak.

Tohle jsem chtěla říci těm pár lidem, co tu možná je a tyhle články čte. Nevím, kolik Vás tady je, ale asi málo. No, až se naučím blogovat pořádně, snad se návštěvnost tady zvýší. Na návštěvnost však mám ještě čas.

To je asi vše co jsem Vám chtěl říct.

Vaše
Fialka Bellossom