Zavří oči

15. května 2016 v 21:06 | Fialka Bellossom |  Téma týdne
Tak jsem se opět dokopala k blogu a rozhodla se napsat článek na téma "zavři oči a věř"

Tento článek a slovo věř ale nebudu brát ve smyslu víry, ale spíše ve smyslu důvěry. Důvěry dvou zamilovaných. Je to spíš smyšlený příběh.

Věděla, že je nebezpečný, tohle věděla. Vždyď to byl lovec. Nelovil zvířata, ale spíše démony a další nadpřirozené tvory, na které lidi nevěřili. Na které odmítali věřit..... V ruce stále držel zkrvácenou mačetu. Řekl pouze, že má zavřít oči. Ona mu věřila a tak ho postlechla.......(chcete - li vědět co se stalo klikněte na celý článek)


Když ho před pár hodinama uviděla poprvé, bylo jasné, že to bude láska na první pohled. Ihned se do něj zamilovala. On se na ni usmál. Ještě nikdy ho ve městě neviděla. Přišel za ní a zeptal se jí, zda tu neviděla něco divnéhoa. Prý že tu pobíhá něco divného a neznámého, něco nadpřirozeného. Řekla mu, že se nemusí ničeho bát, že nic nadpřirozeného neexistuje. Začala ho považovat za blázna. Najednou se otočil a vytáhl mačetu. Dívka byla v šoku, zamilovala se do blázna s mačetou. Jakmile se otočil jejím směrem, tak se kolem něj prosmýkla a začala utíkat.

Slyšela, že na ni něco volá, ale ignorovala ho. Neohlížela se zpět. Nevěděla, že se rozběhl za ní. Doufala však, že už ho nikdy neuvidí. Pak z boční uličky uslyšela divný zvuk a ke své smůle se tam koukla. Zaječela...to co tam stélo nebyl člověk a ani zvíře. Bylo to prostě něco. Zděšeně se přitiskla na stěnu protějšího baráku. Tvor se k ní blížil a ona se nemohla pohnout. Už se připravovala na smrt, ale najednou uslyšela jako by svist kovu. Pak mlasknutí o zem. Otevřela oči a nad ní stál ten muž. Ona byla příliš vyděšená na to aby řekla děkuji. Jeho vzhled ji však uklidňoval, věděla, je je v tom až po uši.
On na tom byl stejně.

Věděla, že je nebezpečný, tohle věděla. Vždyď to byl lovec. Nelovil zvířata, ale spíše démony a další nadpřirozené tvory, na které lidi nevěřili. Na které odmítali věřit. Na které před chvílí nevěřila ani ona. Láskyplně ji pohladil po tvářích a vlasech a pak ji políbil. Ona jeho polibek opětovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama