Seznámení z rubrikami- O živočiších

19. března 2016 v 19:01 | Fialka Bellossom |  informace o blogu (co kde je, info, přihlášky atd)
Další z rubrik, kterou bych Vám chtěla představit je rubrika O živočiších. Tato rubrika má různé podrubriky. Teď Vám představím jednotlivé podrubriky. U některých těch podrubrik mohou být další podrubriky, ale vždy tam je upozornění. Teď k jednotlivým podrubrikám.


informace o zvířatech zde jsou živočichové rozděleni do podrubrik:


členovci v této podrubrice budu přidávat obrázky členovců a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty členovce poznat.paryby v této podrubrice budu přidávat obrázky paryb a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty paryby poznat.


ryby v této podrubrice budu přidávat obrázky ryb a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty ryby poznat.


obojživelníci v této podrubrice budu přidávat obrázky obojživelníků a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty obojživelníky poznat.plazi v této podrubrice budu přidávat obrázky plazů a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty plazy poznat.ptáci v této podrubrice budu přidávat obrázky ptáků a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty ptáky poznat.savci v této podrubrice budu přidávat obrázky savců a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty savce poznat.


jiní živočichové v této podrubrice budu přidávat obrázky jiných živočichů a informace o nich. Dále se tam budete moct dočíst, podle čeho ty jiné živočichy poznat.Na co si dávat pozor? V této rubrice bych chtěla speciálně vypíchnout živočichy, kteří se lidem pletou (např. gepard, levhart...) nebo ty o jejichž jménech si myslí, že jsou synonyma, ale nejsou (beruška=slunéčko např.


o živočiších obecně v této podrubrice budete moct číst obecné informace o živočiších, jako třeba systém atd. Budou to prostě informace, které budete moct použít v hodinách ve škole. Informace budu čerpat hlavně z vlastních znalostí a zápisů ze střední školy. Upozorňuji, že některé věci se můžee učit jinak. Třeba rozdělení do systému se neustále mění a Vy se ve škole můžete učit podle jiného systému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama